Się kręci!

„Wyzwania” to nasze drugie imię! Im są większe, tym większy zastrzyk adrenaliny i endorfin nam dają! To dzięki temu nasza Montovniana fabryka hula na najwyższych obrotach!

Jednym z ostatnich takich zastrzyków było zlecenie od firmy Orange. Cel – film korporacyjny! Wyzwanie godne podjęcia przez Monterów! Tak zaczęła się burza, ba, istny huragan myśli i pomysłów! Film miał pokazywać nowości technologiczne i komunikacyjne proponowane przez operatora. Wizja, którą zaprezentowaliśmy klientowi, opowiadała o codziennym życiu człowieka nowoczesnego, człowieka przyszłości, którym –z której strony by nie spojrzeć – jest każdy z nas. Inspiracją była myśl, że przyszłość to posiadanie wszystkiego w zasięgu ręki. Łatwy dostęp do wszystkiego, co ułatwia życie i oszczędza czas, który można poświęcić na to, co naprawdę ważne – spotkania z bliskimi, rozwój, realizację ambicji i pasji. By podkreślić wagę każdej z usług, zastosowaliśmy w filmie  specjalne grafiki oraz animacje nakładane w postprodukcji. Efekt? Pozytywnie porażający!

Finalny szlif nadali filmowi nasi przyjaciele z BEE Production. Totalni profesjonaliści – młodzi, kreatywni i pełni energii. Od razu poczuli klimat naszej wizji i… a zresztą – sami zobaczcie! 🙂