Montujemy urodziny Arkadii

v1-2015-001-arkadia-11-urodziny-Arkadii-KVWarszawskie Centrum Handlowe Arkadia obchodzi w drugi weekend października swoje urodziny. Jak zawsze hucznie i z wieloma atrakcjami. Po raz pierwszy z Montovnią jako organizatorem eventu.

10 i 11 października zmontujemy urodziny Arkadii. Choć w zasadzie powinniśmy napisać, że montujemy je już od wielu dni, bo przedsięwzięcie jest niemałe.
Zaproponowaliśmy koncepcję dość oryginalną, nieszablonową i – jak to my – trochę na przekór. Opracowaliśmy pomysł na grę „Bądź gwiazdą Arkadii”, zawierającą elementy gry miejskiej, nakłaniającą uczestników do zabawy z własną kreatywnością. Całość zapieliśmy w specjalnie napisanej aplikacji mobilnej. Gra będzie trwała praktycznie przez całe obchody urodzin, dołączyć do niej można w dowolnym momencie. Aha, dość istotna kwestia – do wygrania jest 11 tys. zł brutto.
Pomyśleliśmy też, że robiąc ultrakomercyjne wydarzenie można je przekornie połączyć z promocją twórców niekoniecznie komercyjnych. Utalentowanych, świetnych, a przede wszystkim takich, których wesprzeć po prostu warto. Poprosiliśmy o pomoc Antyradio i tak oto powstał konkurs „Bądź muzyczną gwiazdą Arkadii” – dający szansę pokazania się przed dużą publicznością nowym, ciekawym artystom. Z nagrodą w wysokości 3 tys. zł (w postaci bonu na sprzęt muzyczny). I kilkoma innymi formami wyróżnienia zwycięzcy.
Poza tym strefy: dla dzieci, artystyczna, multimedialna. Promocje, konkursy, pokaz fajerwerków, a całość zwieńczy koncert Margaret.
Po więcej szczegółów odsyłamy na gwiazdyarkadii.pl
A jeżeli chcecie zobaczyć jak zmontowaliśmy ten event… zapraszamy do Arkadii w dniach 10 i 11 października. Będzie się działo.