Ten post jest dla każdego, kto chce stworzyć wymagający projekt internetowy, jak promocja konsumencka (konkurs, loteria), program lojalnościowy B2B, B2C lub każdy inny wspierający sprzedaż.

Kiedy tworzymy projekt internetowy ubieramy go w dobry pomysł na komunikację adekwatny do jego celowości konkurs, loteria, promocja za zwrotami, programem lojalnościowym B2B, B2C), ale też w niezawodne w obsłudze oprogramowanie. Jesteśmy gwarancją, że przekształcimy niemal każdy wymagający projekt w realny produkt.Jako użytkownicy sami żądamy, aby projekt internetowy miał dobre oprogramowanie oraz czytelny, przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs. Oraz, co kluczowe, chwytliwy pomysł na komunikację. Dlatego przywdziewamy nasze specjalistyczne, choć dość już wygodne i znajome nam, marketingowe buty i powiemy Ci co z czym wymieszać, aby to wszystko poprawnie działało.

Bo w naszej naturze, czy to frontowej, czy backendowej, czy też serwerowej, leży chęć tworzenia spójnego środowiska dla dobrego projektu internetowego. Zarówno począwszy od strony GRAFICZNEJ (a kreacja to od zawsze nasza mocna strona!) po KOMUNIKACJĘ (z której również jesteśmy zwyczajowo dumni), dopasowując język i narracje. Nasze zaplecze aktualnych bibliotek i narzędzi gwarantuje, że przygotowany przez nas kod będzie poprawnie wdrożony i odebrany przez zespół backend-developerów i wdrożeniowców

I tak, każdy nasz projekt internetowy traktujemy wyjątkowo. Nawet gdy już prężnie działa, my dalej o nim myślimy! Kombinujemy, wymyślamy i tworzymy nowe funkcje lub wprowadzamy inne znane rozwiązania, aby marka miała dodatkową wartość.  Podpowiadamy i polecamy jak dobrze wykorzystać walory dobrego projektu internetowego. Nie zapominamy o szczegółach. I zawsze szanujemy tych, którzy w tym dobrym projekcie internetowym wzięli udział i swój czas na to poświęcili.Jednym słowem, dajemy możliwość patrzenia dalej, zwracając szczególną uwagę na to jak wartościowy kontent dla B2B stanowią bazy.

Mamy wszystko, by każdemu wymagającemu projektowi internetowemu, ale też każdemu innemu pomysłowi sprostać! Agencja i doświadczony Internet Software House zrobią wszystko, aby Smoczyce Konkurencje oszalały z zazdrości i miały pełne skrzydła roboty.

Myślimy jak Jakob Nielsen i jego 10 heurystyk:

  • Pokazujemy status systemu, zawsze!
  • Zachowujemy zgodność pomiędzy systemem a rzeczywistością.
  • Dajemy użytkownikowi pełną kontrolę.
  • Trzymamy się standardów i zachowujemy spójność.
  • Zapobiegamy błędom (choć się zdarzają).
  • Pozwalamy wybierać, zamiast zmuszać do pamiętania.
  • Zapewniamy elastyczność i efektywność.
  • Dbamy o estetykę i umiar.
  • Zapewniamy skuteczną obsługę błędów.
  • Dbamy o pomoc i dokumentację‍.

O tym i o innym na: https://montovnia.com i naturalnie polecamy się: https://montovnia.com/portfolio