A, jak Automatyzacja

Wiadomo nie od dziś, że montovnia.com jest agencją, która każdy swój projekt w jakimś stopniu automatyzuje.
Ponieważ wychodzimy z założenia, że właśnie ten proces widzimy jako połączenie dedykowanego oprogramowania do przyjętej strategii marketingowej. Pewne jest, że efektywność strategii jest zależna od potrzeby gromadzenia informacji na temat swoich odbiorców. To wprowadzenie automatyzacji zwiększa zasięg, a zasięg jest potrzebny nam marketingowcom do budowania trafiku.
Automatyzacja redukuje czas i przynosi natychmiast masę informacji, które wykorzystujemy do budowania komunikacji, a dokładnie jej stylu. Właśnie tak, budujemy i personalizujemy kanały trafikowe. Dokładnie i precyzyjnie.
Natomiast stosując odpowiednie narzędzia w postaci programów, które zasilone odpowiednimi materiałami graficznymi i treściami dedykowanymi wysyłają i sieją komunikacją stworzoną właśnie w procesie automatyzacji i duplikowanych w grupach docelowych.

Główne funkcje automatyzacji marketingu zaczynają się od monitoringu i analizy. Poznanie różnych zachowań Internautów odwiedzające miejsca, które zostały do tego stworzone jak www, landing page inne (mierzalne) punkty styku, to gwarancja lepszej reakcji na nasz przekaz.
Segmentowanie tych zachowań tworzy bazy. Stworzone interakcji z bazami na osi czasu całej strategii, jak Newslettery i e-maile monitorujemy na bieżąco, płynnie modelując dalsze działania.

Dlatego tak bardzo cenimy automatyzacje w naszych realizacjach.

Więcej, na https://montovnia.com/portfolio