vol.3 Poznaj z nami ten cały marketing narracyjny.

Internet jest duży. Jest w zasadzie tak duży, że nie ma granic. A skoro nie ma granic to nie istnieje tu problem odległości, który jeszcze parę lat temu determinował sposób prowadzenia biznesu wyłącznie w świecie rzeczywistym. 

Dostrzegając kwestię odległości należy brać pod uwagę wiążące się z nią potencjalne przeszkody w postaci lokalnej konkurencji, ograniczenia popytu na produkt czy usługę, czy też powoli rosnącej liczby klientów. Co trzeba zrobić aby te problemy przestały ograniczać rozwój Twojego biznesu? Proste, połącz go z e-biznesem. 

Otworzenie swojej marki na świat wirtualny przekłada się na to, że produkt czy usługę pozna zdecydowanie większa ilość odbiorców. Jest to sposób o tyle prosty co popularny, dlatego też trzeba wiedzieć jak to zrobić dobrze. 

Słowo klucz to narracja. Najważniejsze jest dobrze opowiedzieć o produkcie i właściwie go przedstawić. Przekaz musi być dopasowany do odbiorcy. Precyzja w komunikacji to nasz główny cel gdy przygotowujemy ofertę naszym klientom. Analizujemy siłę i styl narracji, aby odpowiednio aplikować przekaz. Dopasowanie przekazu do otoczenia gwarantuje nam strategia wizerunkowa. Połączenie tych trybików tworzy mechanizm, który zaczyna być widoczny w przestrzeni i spełnia swoje założenia marketingowe.

https://www.youtube.com/watch?v=Hv_h36hgAKc

więcej na http://www.montovnia.com/portfolio