Jak przywitać Nowy Rok?

2016 rok to podobno jeden z najgorszych we współczesnej historii. Na wielu portalach można przeczytać wyrazy szczerej nienawiści do mijających 12 miesięcy. Ma to przede wszystkim związek ze śmiercią wielu znanych i lubianych w tym właśnie roku. Również z wydarzeniami na arenie lokalnej i międzynarodowej. A co z 2017 rokiem? Zastanawialiśmy się nad tym co możemy zrobić, by wykrzesać coś dobrego z 2016 i jak najlepiej wejść w 2017. To co przyszło nam do głowy to połączenie projektu realizowanego na zlecenie klienta z możliwością pomocy Potrzebującym.

Jak się do tego zabraliśmy?

Po pierwsze, wybraliśmy klienta, który zgodził się na włączenie działań charytatywnych w swoją ofertę (Orange).

Po drugie, musieliśmy wymyślić sposób na poinformowanie klientów Orange o możliwości skorzystania z ultraszybkiego dostępu do internetu i jednocześnie zadbać o to, by prezentowana oferta nie przesłoniła idei pomocy.

Po trzecie, wybraliśmy fundację, która pomoc otrzyma (Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”).

Jak wygląda efekt naszych działań możecie zobaczyć na stronie: www.dobrygestzorange.pl, którą zaprojektowaliśmy tak, żeby na landing page’u pokazywana była ilość zebranych na rzecz fundacji środków.

Klienci Orange otrzymali także inserty i mailing, a dla salonów stworzyliśmy POS-y informujące o akcji. Kampania potrwa do końca roku. Mamy nadzieję, że możliwość bycia św. Mikołajem podbije wyniki sprzedażowe i sprawi, że Fundacja „Mimo Wszystko” otrzyma jak najwięcej złotówek. Za co mocno trzymamy kciuki 🙂

Do Siego Roku!

podziekowania_od_fundacji