Notovania pięknych bestii Montovni

Niestraszna nam rywalizacja i konkurencja. Cenimy grę fair – play. Nasza pewność siebie wynika z realnych efektów pracy…

Z lekcji historii

Temat: Montovnia.

Jesteśmy agencją reklamową, która powstała w 2014 roku. Wydawałoby się, że stosunkowo niedawno, nic bardziej mylnego. Jesteśmy grupą prężnie działających specjalistów, którzy targają ze sobą nawet 15-letnie doświadczenie. Dzięki niesamowitej interakcji w naszym zespole powstają wybuchowe pomysły, które poprzez swoją eksplozję rozprzestrzeniają innowacyjne projekty po całej Polsce.

Interakcja

Mechanizm naszej fabryki podpierają trzy niesamowicie istotne filary postepowania: ciekawość, lojalność i zdrowy rozsądek. Ciekawość nie jest dla nas pierwszym stopniem do piekła, chyba że jako wstęp do gorących projektów, które wypalamy na zamówienie.  Z pasją i oddaniem „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” podążamy w obszary, których odkrywanie łączy się z nowatorskimi rozwiązaniami oraz niebanalną kreacją, oddziałującą na odbiorcę swoją oryginalnością i mocnym, niestandardowym przekazem. Towarzysząca nam na każdym etapie pracy lojalność sprawia, że niezależnie od własnej wizji pamiętamy przede wszystkim o potrzebach Klienta oraz wysokiej jakości komunikatu, który kreujemy z dbałością o każdy szczegół. Zdrowy rozsądek pozwala nam natomiast w pełni dostosowywać każdą kampanię do warunków rynku, wymagań zamawiającego i oczekiwań konsumentów, choć odrobiną szaleństwa jesteśmy w stanie brawurowo żonglować.

Usługi:

Kreacja/Design
Tworzymy ciekawe koncepcje kreatywne w oparciu o wiedzę, doświadczenie i twórczy potencjał naszego zespołu. Łączymy niebanalną estetykę z najwyższej jakości efektami wizualnymi. Komunikaty opieramy na bogactwie języka, dbając przy tym o jego poprawność i w pełni wykorzystując jego możliwości. Inspirujemy się najnowszymi trendami w designie, sztuce, mediach, starając się przy tym odnajdywać nowe, oryginalne jakości w zakresie kreacji.

Trade marketing

Opracowujemy skuteczne mechanizmy akcji trade marketingowych, opierając je na oryginalnych pomysłach i sprawdzonych sposobach koncentracji uwagi konsumentów. Działamy w taki sposób, by naturalnie budzić ich zainteresowanie ofertą Klienta i jednocześnie zapewnić dodatkowe korzyści, takie jak: zabawa, rozrywka czy edukacja. Nasze projekty przekładają się na sukcesy sprzedażowe i wizerunkowe marki oraz wpływają pozytywnie na jej pozycję na rynku.

Event
Kreatywne scenariusze eventów oraz ich pełna realizacja i obsługa opracowywane są zgodnie z potrzebami konsumentów oraz oczekiwaniami Klienta. Za każdym razem analizujemy sytuację zastaną, wymogi rynku i marki oraz możliwości działania, które mogą przynieść najbardziej optymalne korzyści. W zakresie organizacji wydarzeń najważniejsze jest dla nas pozyskanie uwagi grupy docelowej, jak największe jej zaangażowanie i utożsamienie z marką. Staramy się realizować tego typu inicjatywy w sposób zaskakujący, oryginalny i niestandardowy.

Interactive
Działania interaktywne są naszym żywiołem, ponieważ lubimy korzystać z możliwości oferowanych przez nowoczesne technologie. Wykorzystujemy ich potencjał do tworzenia ciekawych narzędzi i funkcjonalności, angażując użytkowników na różnych poziomach zaawansowania technicznego. Ważna jest dla nas intuicyjność, nowatorstwo i oryginalność oferowanych rozwiązań. Często  w ramach jednej kampanii łączymy różne sposoby działania, docierając tym samym do szerszego grona odbiorców.

Incentive travel

Opracowując projekty związane z incentive travel dla różnych struktur biznesu, dbamy nie tylko o atrakcyjny scenariusz wyjazdu, ale przede wszystkim o skuteczny mechanizm budowania relacji i motywacji wśród jego uczestników. Nasza oferta koncentruje się wyraźnie na potrzebach Klienta, jest dostosowana do branży, spójna i całościowa. W ramach działań incentive proponujemy różnego rodzaju rozwiązania, na które składać się mogą eventy, szkolenia, warsztaty, realizacje dostosowane do danego sektora rynku lub nawet produktu.

Zmontovani

Taaak, ten fragment jest o nas personalnie 😉 Absolutnie, pod żadnym pozorem, nie będziemy przedstawiać się jako niezwykli, niecodzienni, pogrążeni w niedoścignionym tempie własnego Ja, ludzie. Faktem jest to, że nie wierzymy w przypadki, co za tym idzie, wszyscy jesteśmy częścią turbiny, którą napędzamy własną energią, dbając o to, by nigdy nie zanikło między nami motywujące oddziaływanie. Inspirując się wzajemnie, wspieramy swój rozwój. Dawka humoru, który drzemie w każdym z nas powoduje, że nie potrzebujemy kawy rano (no może troszkę…). Efektem naszych relacji i atmosfery, którą pielęgnujemy, są tworzone przez nas projekty.

Każdą naszą pracę zaczynamy od poznania szerokiej perspektywy problemu oraz odnalezienia głównej idei przyszłej realizacji. Lubimy wyzwania, dlatego do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ świat reklamy traktujemy jak „Neverending Story”, w którą za każdym razem wkraczamy ze świeżym spojrzeniem, twórczym zapałem i gotowością do ciężkiej pracy.

Najświeższe projekty

Ostatnio podjęliśmy się szalonej liczby projektów. Nie, to nie pracoholizm, to pasja, którą nasi Klienci wyczuli i nam zaufali. Pomimo ciągłej pracy jesteśmy pięknymi bestiami, walczącymi o kolejne i kolejne, i kolejne zlecenia.

W ostatnim czasie zakończyliśmy realizację filmu korporacyjnego dla marki Orange. Film pokazuje nowoczesne życie pracownika tejże firmy. Byliśmy odpowiedzialni za napisanie scenariusza, kreację, oraz wykonanie. Oto nagranie z realizacji…

https://www.youtube.com/watch?v=BXBAIoUZWIQ&feature=youtu.be

Kolejnym wielkim projektem, który dopiero co zakończyliśmy, było zaaranżowanie biura dla firmy Fiat. Zaprojektowaliśmy kreację i wizerunek, spójny z charakterem marki, aczkolwiek ukazujący pewne elementy innowacyjnie. Staraliśmy się nadać miejscu charakter, zgodny z ideą Fiata.

 

Jednym z największych projektów, którym obecnie się zajmujemy, jest Aim2Fame. Pracując nad nowym talent show postawiliśmy na młodość, spontaniczność i pomysłowość naszego zespołu. Jest to przedsięwzięcie globalne. Uczestnicy zgłaszający się do internetowego programu pochodzą praktycznie z każdego zakątka świata. Finał programu odbędzie się w słonecznej Walencji. Mamy nadzieję, że czytelnicy naszego bloga śledzą również uczestników Aim2Fame. My w projekcie braliśmy udział od samych jego narodzin. Stworzyliśmy kreację materiałów BTL, a także wizerunek graficzny konkursu. W ramach działań trade marketingowych zorganizowaliśmy casting, na drodze wyjątku od reguły programu – motyw był powtarzany w kilku największych stolicach świata.

 

Uwielbiamy szalone, niekonwencjonalne pomysły, dlatego pracownicy naszej agencji wzięli udział w realizacji spotu reklamowego Orange na żywo, usypując wraz z Leo Burnett gigantyczną mandalę z piasku na placu Defilad w Warszawie.

Mandala-2

Pomimo napiętych grafików, goniących terminów, nasze głowy nadal eksplodują pomysłami, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do współpracy z nami!:)

Leave a Comment