Kombinat Innowacyjności rusza!

Montovnia startuje z nowym projektem – projektem „Kombinat Innowacyjności”! To pomysł, który kształtował się wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy. To realizacja, nad którą pracowaliśmy wspólnie, wlewając w nią swoje doświadczenie, wiedzę i twórcze ambicje. Łącząc przy jej realizacji umiejętności i pasje, stawiamy czoła wyzwaniom współczesnego rynku oraz wprowadzamy w życie własne wizje montovnianej przyszłości. Oglądacie więc kreatywny konglomerat, w którym każda cząstka jest wyrazem tego, jak wygląda codzienność – i niecodzienność – w Montovni, każda cząstka ma swoją historię, znaczenie i cel.  Jaki jest cel na dziś: przykuć Waszą uwagę do tego miejsca, do naszej nowej strony, do nas, wmontować ją w nasze działanie już na zawsze!

v1-Montovnia-image-for-ever

Nasza fabryka pomysłów i projektów działa nieustannie od wielu już lat. Istniała w trzewiach i umysłach, jeszcze zanim pojawiły się ściany, biurka, profil na Facebooku, tryby z logo, ekspres do kawy
i wielkie okna nowych perspektyw. Otworzyliśmy je szeroko – na idee, ludzi, nowe narzędzia i rozwój. Co można z nich zobaczyć? Wysokie kominy naszych ambicji, kocioł kipiący wciąż nowymi pomysłami, precyzyjne układy połączeń, które destylują buzującą mnogość koncepcji w dokładnie opracowaną strategię, perfekcyjną
i oryginalną formę oraz siłę przekazu.

Jakie będą efekty pracy skomplikowanej maszynerii zwanej Montovnią? Przekonajcie się sami, śledząc nasze poczynania w tym wyjątkowym zakątku sieci, który zdecydowaliśmy się uczynić areną naszych działań, przemyśleń, manifestów kreatywnych i opinii.

Montovnia jest wciąż tą samą fabryką, którą znacie – tworzącą ogromnymi nakładami energii, pracy i zapału reklamowe montaże.

Jednocześnie Montovnia nigdy nie będzie już taka sama. Wkracza
w erę nowych odkryć, poszukiwań, podbojów. Tak więc uwaga! Nadchodzimy i nie zawahamy się użyć naszych największych zalet – kreatywności, celności, świetnych realizacji, skutecznych strategii, poczucia humoru, odwagi, piękna wewnętrznego i zewnętrznego, doskonałości w każdym calu, skromności itd.

Sami dopiszcie resztę. I tak opublikujemy tylko to, co nadaje się do publikacji. Bo my tutaj rządzimy, a Wy przecież kochacie nas za wszystko i…mimo wszystko.

A tak serio, Kochani, to coś dla Was, ale i dla nas, bo jak to bywa wśród hiperrobociarzy kreacji – potrzebujemy kolejnych przestrzeni dla twórczego nadmiaru, który kipi i buzuje w każdej literce, każdej śrubce naszej fabryki. Bądźcie więc z nami, a zapewnimy Wam ciekawy materiał do lektury i na pewno trochę wzburzymy Waszą jakże pełną inteligencji, wdzięku i powabu – w to wierzymy na słowo – umysłową materię.

Z głębin pracy i z przestworzy kreacji,
Wasi zawsze oddani – Monterzy

Leave a Comment