Księga Smoków. Rozdział II. Podróżnik/konsument.

W wielkim świecie wielki ruch. Na drogach pomiędzy królestwami Brendów gwarno i tłoczno od podróżnych/konsumentów. Krótko mówiąc: każdy czegoś szuka. Przyzamkowe kramy pękają w szwach od usług i towarów. Każdy kupiec dwoi się i troi, prześcigając w pomysłach, strategiach, by jak najwięcej produktów czy usług sprzedać.

Konsumenci zatrzymują się przy straganach, oglądają produkty, zadają swe pytania. Handlarze krążą wkoło, by zaspokoić ich wszelkie oczekiwania: od najmniejszych po największe. Z tego nadmiaru różnorodności konsument spędza krótką zazwyczaj chwilę i …odchodzi, bo tuż za rogiem już głos Kupca nawołuje: „Mój produkt/usługa również spełnią twe oczekiwania! A cenę dam dobrą! No może trochę kształt i kolor inny…, ale funkcjonalność, wszakże taka sama, jeśli nie lepsza!”

Wielkie rozczarowanie Kupca wzbudza jednak podróżnik/konsument, który to nie jego produktem/usługą jest zainteresowany, lecz uwagę swą kieruje już ku kolejnym kramom ulicznym.I tu pojawiają się pytania:

  • Czego zatem szuka dzisiejszy konsument/podróżnik?
  • Dlaczego nie zadowala go dany produkt/usługa?
  • Jaka jest przyczyna tego, że szuka dalej?
  • Co mógłby zrobić Kupiec, aby konsument/podróżnik przy nim pozostał? Przecież szansa była tak blisko…

Morał z tego taki: Jeśli Was także, podobnie jak Kupca, nurtują te pytania i chcielibyście poznać odpowiedzi, zapoznać się ze wskazówkami, czy też podpowiedziami, wystarczy, że wzrok swój skierujecie w stronę www.montovnia.com.

Więcej o tym na: https://montovnia.com/portfolio

@: mamsmoka@montovnia.com lub biuro@montovnia.com

Leave a Comment