Księga Smoków. Rozdział III. Co chcą powiedzieć Brendy?

Po drogach, którymi poruszają się podróżnicy/konsumenci prawie wszędzie widoczna jest jakaś komunikacja. To, zazwyczaj Brendy ją tworzą stosując przeróżne, kreatywne techniki, by zwabić konsumenta/podróżnika do swojego królestwa. Dziś jednak każdy z nich ma dużo trudniej, musi bardziej przebijać się ze swoją komunikacją i produktami. Po pierwsze, dlatego że konkurencja jest dziś ogromna i sam konsument/podróżnik ma coraz większy przez to wybór. Po drugie, dobrze wiemy, że prawie każdym samochodem dojedziemy do celu, prawie każdym telefonem zadzwonimy, napiszemy sms-, czy zrobimy zdjęcie.

A wychodząc na przykład po mleko, niech ono posłuży nam za przykład-podróżnik/konsument zobaczy Producentów/Brendów mleka na sklepowej półce co najmniej kilku. Patrząc jednak na poszczególne produkty, zauważy prawdopodobnie dziś takie różnice jak: cena, grafika opakowania, hasła na nich. I tak na jednym znajdzie promocje, konkurs, loterie czy inne dla niego gwarancje, korzyści. Brendy wykorzystują te strategie zaspakajając oczekiwania, wspierając tak swój handel. Dlatego w takim momencie nad podróżnikiem/konsumentem przy wyborze pojawiają się Złe Smoczyce Konkurencje…

Co może skupić jego uwagę i co może zadecydować, aby Twój produkt został właśnie wybrany? Oraz, jak stworzyć najlepszą kalorię marketingową i dodać ja do strategii marketingowej?

Na te pytania i na inne jeszcze, możesz poznać odpowiedzi, wystarczy, że wzrok Swój skierujesz w stronę www.montovnia.com.

Więcej o tym na:
www.montovnia.com/portfolio
@: mamsmoka@montovnia.com lub biuro@montovnia.com

Leave a Comment